.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФИНО ГРИН ЛАЈФ ЛЕСНО ЗАТВАРАЧКИ 60Л 18ПЦС

SKU: 32110297
Достапност: На залиха
109 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

КЕСИ ЗА ЃУБРЕ - БИОРАЗГРАДЛИВИ
ВИСОКА ГУСТИНА НА ПОЛИПРОПИЛЕН
Неограничен
Да се чува на суво место
Сарантис Полска
Сарантис Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*