.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФИНО ГРИН ЛАЈФ КУЈНСКИ СУНЃЕР ФЛЕКСИ 2КОМ

SKU: 31070373
Достапност: На залиха
42 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

КУЈНСКИ СУНЃЕР - БИОРАЗГРАДЛИВ
Со природно влакно (сисал) и прав од лушпи од ореви.
Неограничен
Да се чува на суво место
ИНТЕРКЛИН Србија
Сарантис Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*