.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФИНИШ СЈАЈ ЗА МАШИНА РЕГУЛАР 400МЛ

SKU: 30440004
Достапност: На залиха
199 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Финиш сјај за машина за перење садови Им дава сјај на чашите и на сите садови, помага да се исушат брзо и без дамки. Се става едно капаче во специјална преграда заедно со таблета
Aqua, PPG-6Laureth-5, Sodium Cumenesulphonate, Ispropul Alcohol, Citnc Acid,Parfum, Potassium Sorbate, Garaniol
5 години од датумот на производство
На суво место, подалеку од дофат на деца.
Рекит Бенкизер - Полска
Меркур Трејд

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*