.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФИЛИПС СИЈАЛИЦА 60В Е27 МЛЕЧНА ТОПЛА БЕЛА СВЕТЛИНА

SKU: 39100272
Достапност: На залиха
99 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

лед сијалица
 Метал, пластика и стакло
15 години
да се чува на суво место
Кина
АВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*