.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФЕРИ ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ ЗА САДОВИ КАЛИНКА 1,2Л

SKU: 30420202
Достапност: На залиха
116 ден 99 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Сретство за рачно миење садови
5-15% aнјонски ПАМ; <5% нејонски ПАМ; бензизотиазолинон, феноксиетанол, парфем, гераниол, лимонен
24 месеци од датумот на производство
На суво и ладно место, подалеку од дофат на деца.
Procter & Gamble-Rakona s.r.o Ottava 402, 269 32 Rakovnik Република Чешка
Нелт СТ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*