.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
200 Поени

ФЕРИ ОРИГИНАЛ ТАБЛЕТИ ЗА МАШИНА 84/1

SKU: 30460119
Достапност: На залиха
1079 ден 850 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Таблети за машинско миење садови
Натриум карбонат, пероксид, Тридецет-н
18 месеци од датумот на производство
На суво и ладно место, подалеку од дофат на деца.
Procter&Gamble ЕУ Белгија
Нелт СТ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЕНДЛЕСС КУЈНСКА БРИСАЧ 1КГ 1/1

ЕНДЛЕСС КУЈНСКА БРИСАЧ 1КГ 1/1

50 Поени
195 ден 150 ден
Слика од ЗБРЕГОВ МЛЕКО 0.9 % ММ + КАЛЦИУМ 2Л

ЗБРЕГОВ МЛЕКО 0.9 % ММ + КАЛЦИУМ 2Л

20 Поени
104 ден 92 ден
Слика од ВЕТ ХЕНКИС ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ ЛИМОН 15/1 2+2ГРАТИС

ВЕТ ХЕНКИС ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ ЛИМОН 15/1 2+2ГРАТИС

25 Поени
92 ден 85 ден
Слика од ЧУПА ЧУПС БЕСТ ОФ 12 ГР

ЧУПА ЧУПС БЕСТ ОФ 12 ГР

12 ден