.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
200 Поени

ФЕРИ АУТО ПЛАТИНУМ ЖОЛТИ 66/1

SKU: 30460120
Достапност: На залиха
1079 ден 850 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Таблети за машинско миење садови
Натриум карбонат, пероксид, Тридецет-н
18 месеци од датумот на производство
На суво и ладно место, подалеку од дофат на деца.
Procter&Gamble ЕУ Белгија
Нелт СТ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

26 ден
Слика од ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

24 ден
Слика од ГОРСКА ГАЗИРАНА 1.5Л

ГОРСКА ГАЗИРАНА 1.5Л

24 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

20 ден