.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФА ДЕТСКИ ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ЗА МОМЧИЊА 250МЛ.

SKU: 34400698
Достапност: На залиха
110 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Гел за туширање и шампон за момчиња, доволно нежен за секојдневна употреба. Без заплеткување и солзи. Гел за туширање и пена за шампон за навлажнување и одржување на кожата.
Aqua (Water, Eau), Sodium Laureth Sulfate, Cocomido Propyl Betaine, Coco-glucoside, Sodium Chloride, Caprylyk/capryl Glucoside, Niacinamide, Panthenol, Polyquaterium-10-parfum (Fragrance), Peg-7 Glyceryl Cocoate, Citric Acid, Denatonium Benzoate, Sodium Benzoate, Ci 42090(Blue1), Ci 16035 (Red 40).
3 години од датумот на производство
Да се чува подалеку од директна сончева светлина
Schwarzkopf&Henkel Production Europe GmbH&Co Henkelstr. 67, DE-40589 Dusseldorf, Gemany
Саманта доо, Качанички пат бр. 264, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*