.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФА ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ МИСТИК МОМЕНТС 250МЛ

SKU: 34400627
Достапност: На залиха
95 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

FA мистик моменти ги трансформира искуствата за нега на кожата во магични моменти. Богатата формула со шеа путер ја обезбедува вашата кожа со аминокиселини оставајќи ја кожата негувана.
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Disodium Cocoamphodiacetate, Cocamidopropyl Betaine, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Butyrospermum Parkii Butter Extract, Glycerin, Niacinamide, Parfum, Polyquaternium-7, Cocamide MEA, Propylene Glycol, Glycol Distearate, Laureth-2, Laureth-10, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-55 Propylene Glycol Oleate, Formic Acid, Citric Acid, Linalool, Limonene, Sodium Salicylate, Sodium Benzoate, CI 17200, CI 42090
3 години од датумот на производство
Да се чува подалеку од директна сончева светлина
Schwarzkopf&Henkel Production Europe GmbH&Co Henkelstr. 67, DE-40589 Dusseldorf, Gemany
Саманта доо, Качанички пат бр. 264, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*