.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФАН&ФИТ МУСЛИ КЛАСИК 250Г

SKU: 05090047
Достапност: На залиха
62 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Мусли Класик
Јачмени снегулки 30%, пченкарни снегулки20%, овесни снегулки 15%, пченични снегулки 12%, суво грозје10%, ржани снегулки 5%, сурови јатки од сончоглед 5%, семки од тиква 3%.
9 месеци
Да се чува на ладно и суво место
Земја на потекло Р.Србија
Колид С Тим Колешино 6 Струмица

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*