.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФАНТ ЗА ШПАГЕТИ БОЛОЊЕЗЕ 58 ГР

SKU: 06050095
Достапност: На залиха
55 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Мешавина за подготовка на јадења - ШПАГЕТИ БОЛОЊЕЗЕ
Сушени домати 31,5%,пченично брашно,шеќер,готварска сол,сушен корен од целер,мајоран,лук,мајчина душичка,црн бибер.Може да содржи млеко и јајца во трагови.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво место и собна температура.
Подравка Хрватска
Подравка Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*