.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФАНТ ДОДАТОК ЗА ЌОФТЕ 90Г

SKU: 06050003
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =83.33ДЕН

75 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ЗАЧИН
ПРЕЗЛА (ПЧЕНИЧНО БРАШНО, КВАСЕЦ, КУЈНСКА СОЛ) ПЧЕНИЧНО БРАШНО, КУЈНСКА СОЛ, СУШЕН КРОМИД, ЗАСИЛУВАЧ НА ВКУСОТ (МОНОНАТРИУМ ГЛУТАМИНАТ), ПЧЕНКАРЕН СКРОБ, ЈАЈЦА ВО ПРАВ, ЛУК, СЛАТКА ЦРВЕНА ЗАЧИНСКА ПИПЕРКА, ЦРН БИОБЕР, ПАЛМИН, ЛИСТ ОД МАГДОНОС.МОЖЕ ДА СОДРЖИ МЛЕКО И ЦЕЛЕР ВО ТРАГОВИ
ОЗНАЧЕН НА АМБАЛАЖА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ПОДРАВКА ДД А.СТРАЧЕВИЦА 32, 48000 КОПРИВНИЦА, ХРВАТСКА
ПОДРАВКА ДООЕЛ, МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ЗОНА ЌОЈЛИЈА УЛ 9 БР 4 1043 ПЕТРОВЕЦ СКОПЈЕ МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*