.
Menu Close

ФАНТА ТРОПИКАЛ 1.75Л

SKU: 08020267
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =4.51ДЕН

79 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Кој може да одолее на фантастичниот вкус на тропска свежина. Полн со меури, освежителен овошен вкус, Fanta Tropical го разигрува твоето секојдневие. Зграби Fanta Tropical 
Состав:Состав:Вода, шеќер, сок од портокал од концентрат 2,8%, јаглероден диоксид, јаглероден диоксид, киселина: лимонска киселина, ароми, конзерванс: Е 202, стабилизатори: E 445, E 414 и E 412, антиоксиданс: аскорбинска киселина.
Рок на употреба:ОЗНАЧЕН НА ПАКУВАЊЕТО
Начин на чување:НА СУВО И ЛАДНО МЕСТО
Производител:ПИВАРА СКОПЈЕ АД

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*