.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

УЛКЕР ИКРАМ КАКАО 84 ГР

SKU: 07020064
Достапност: На залиха
25 ден 18 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

СЕНДВИЧ КОЛАЧЕ СО ЧОКОЛАДЕН ФИЛ
ПЧЕНИЧНО БРАШНО,ЧОКОЛАДЕН КРЕМ,ЈАЈАЦА,ШЕЌЕР,РАСТИТЕЛНА МАСТ,КВАСЕЦ,АРОМА.
1 ГОДИНА
ДА СЕ ЧУВА НА СУВО И ТЕМНО МЕСТО
УЛКЕР
ОКЕАН КОМ ТРЕЈД

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*