.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТУБОРГ 0.75 Л

SKU: 02220132
Достапност: На залиха
77 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ТУБОРГ ПИВО 0.75 Л
ВОДА, СЛАД ОД ЈАЧМЕН И ХМЕЉ.АЛХОХОЛ МИН.4,6%, ЕКСТРАТ 10,5%. ЕНЕРГЕТСКА ВРЕДНОСТ,153КЈ(37КЦАЛ)/100МЛ.
1 ГОДИНА
ДА СЕ ЧУВА ПОДАЛЕКУ ОД СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
У.Р.Б.Б - РОМАНИЈА ПОД СУПЕРВИЗИЈА НА ТУБОРГ ДАНСКА
ПРИЛЕПСКА ПИВАРНИЦА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО УХТ 3.5%ММ 2X1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО УХТ 3.5%ММ 2X1Л

115 ден
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН СУПЕР МАКС КАКАО ВАНИЛА 110Г

7 ДЕЈС КРОАСАН СУПЕР МАКС КАКАО ВАНИЛА 110Г

30 ден
Слика од ДОБРА ВОДА МЕДИУМ 1.5 Л

ДОБРА ВОДА МЕДИУМ 1.5 Л

24 ден