.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТОПИТТС ХАРТИЈА ЗА ПЕЧЕЊЕ 8М.

SKU: 32110059
Достапност: На залиха
92 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ТОППИТС ХАРТИЈА ЗА ПЕЧЕЊЕ 8м Kвалитетна хартија за печење која што не лепи и ја задржува структурата на тестото.
Хартија
неограничен
Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
Мелитта Група Германија
Новатекс Дооел, ул.Скупи 1а бр.13, Скопје, РСМ. Тел: 02/3097-153.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*