.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТОПИТТС ФОЛИЈА ЗА СВЕЖО 20М.

SKU: 32110058
Достапност: На залиха
59 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ТОППИТС ФОЛИЈА ЗА СВЕЖО ОДРЖУВАЊЕ 20м ЗАШТИТА ОД СУШЕЊЕ И РАСИПУВАЊЕ НА ПРЕХРАМБЕНИ ПРОИЗВОДИ. ХРАНАТА ЌЕ ВИ ОСТАНЕ СВЕЖА И ВКУСНА.
ПРОИЗВЕДЕНИ ОД РЕЦИКЛИРАН ПОЛИЕТИЛЕН (ПЕ)
неограничен
Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
Мелитта Група Германија
Новатекс Дооел, ул.Скупи 1а бр.13, Скопје, РСМ. Тел: 02/3097-153.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*