.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТОМИ СЕНФ ДОЈПАК 280 ГР

SKU: 16500065
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =31.79ДЕН

125 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ТОМИ СЕНФ
ВОДА, ОЦЕТ, СЕМЕ ОД СИНАП, СОЛ, ШЕЌЕР, ЗАЧИНИ, ЕКСТРАКТ ОД ПАПРИКА. МОЖЕ ДА СОДРЖИ МЛЕКО, ЦЕЛЕР И ЈАЈЦА.
12 МЕСЕЦИ
АМБИЕНТАЛНА ТЕМПЕРАТУРА
НЕСТЛЕ АДРИАТИК, РЕПУБЛИКА СРБИЈА
АЛМА-М ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*