.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТОМИ СЕНФ БЛАГ ТУБА 200Г

SKU: 16500013
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =52.5ДЕН

105 ден
Овој производ има минимално количество од 1

СЕНФ
ОЦЕТ, ВОДА, СЕМЕ ОД СИНАП, СОЛ, ШЕЌЕР, ЗАЧИНИ, ЕКСТАРКТ ОД ЗАЧИНИ
ОЗНАЧЕН НА АМБАЛАЖАТА
ДА СЕ ЧУВА НА СУВО И ТЕМНО МЕСТО . ПО ОТВОРАЊЕТО ДА СЕ ЧУВА ВО ЛАДИЛНИК.
НЕСТЛЕ ШВАЈЦАРИЈА
НЕСТЛЕ АДРИАТИК МАКЕДОНИЈА, ДООЕЛ, БУЛ 8 СЕПТЕМВРИ БР.16 , 1000 СКОПЈЕ ДИСТРИБУТЕР: АЛМА-М ДООЕЛ СКОПЈЕ, КАЧАНИЧКИ ПАТ 65А, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*