.
Menu Close

ТОМИ МАЈОНЕЗ 611 ГР

SKU: 16300060
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =26.02ДЕН

198 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ТОМИ МАЈОНЕЗ
СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО, ВОДА, ЖОЛЧКА 6% (ВОДА, ЖОЛЧКА ВО ПРАВ), ОЦЕТ, СЕНФ (ОЦЕТ, СЕМЕ ОД СИНАП, ОЦЕТ, СОЛ, ШЕЌЕР, ЗАЧИНИ, АРОМИ (СОДРЖАТ ЦЕЛЕР). МОЖЕ ДА СОДРЖИ МЛЕКО.
12 МЕСЕЦИ
АМБИЕНТАЛНА ТЕМПЕРАТУРА
НЕСТЛЕ АДРИАТИК ДОО ЖЕЛЕЗНИЧКА СУРЧИН, Р. СРБИЈА
НЕСТЛЕ АДРИАТИК МАКЕДОНИЈА, ДООЕЛ, БУЛ 8 СЕПТЕМВРИ БР.16 , 1000 СКОПЈЕ ДИСТРИБУТЕР: АЛМА-М ДООЕЛ СКОПЈЕ, КАЧАНИЧКИ ПАТ 65А, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*