.
Menu Close

ТОМИ МАЈОНЕЗ ДОЈПАК 280 МЛ

SKU: 16300148
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =30.36ДЕН

%26
115 ден
85 ден
10.06.2024 - 16.06.2024
Овој производ има минимално количество од 1

МАЈОНЕЗ
СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО, ВОДА, ЖОЛЧКА 6%(ВОДА, ЖОЛЧКА ВО ПРАВ), ОЦЕТ, СЕНФ ( ВОДА, СЕМЕ ОД СИНАП, ОЦЕТ, СОЛ, ШЕЌЕР, ЗАЧИНИ, АРОМИ ), ШЕЌЕР, СОЛ, АРОМИ ( ЦЕЛЕР) . МОЖЕ ДА СОДРЖИ МЛЕКО
ОЗНАЧЕН НА АМБАЛАЖАТА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
НЕСТЛЕ АДРИАТИК ДОО ЖЕЛЕЗНИЧКА СУРЧИН, Р. СРБИЈА
НЕСТЛЕ АДРИАТИК МАКЕДОНИЈА, ДООЕЛ, БУЛ 8 СЕПТЕМВРИ БР.16 , 1000 СКОПЈЕ ДИСТРИБУТЕР: АЛМА-М ДООЕЛ СКОПЈЕ, КАЧАНИЧКИ ПАТ 65А, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*