.
Menu Close

ТИКВЕШ СМЕДЕРЕВКА 1Л

SKU: 02110091
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =15.2ДЕН

%18
185 ден
152 ден
08.07.2024 - 14.07.2024
Овој производ има минимално количество од 1

НАШЕТО НАЈПОЗНАТО И НАЈБАРАНО ВИНО. КОГА БИ ЗБОРУВАЛЕ ЗА КРАЛИЦАТА НА СИТЕ УБАВИ ДРУЖЕЊА, ТОПЛИТЕ СОНЧЕВИ ДЕНОВИ И НА НАЈДОБРИТЕ ЛАДНИ ШПРИЦЕРИ, НАШАТА СМЕДЕРЕВКА НЕСОМНЕНО БИ ЈА ИМАЛА КРУНАТА. КОГА Е КОМБИНИРАНА СО ДОБРО МЕЗЕ И ОДЛИЧНО ДРУШТВО, ЛЕТНИТЕ ДЕНОВИ ДОБИВААТ НОВА ДИМЕНЗИЈА. ТЕМПЕРАТУРА НА СЕРВИРАЊЕ: OД 10 ДО 12°С.
СМЕДЕРЕВКА 100% 11
6 МЕСЕЦИ

ВВ ТИКВЕШ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*