.
Menu Close

ТИКВЕШ РОЗЕ 1Л

SKU: 02110090
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =15.2ДЕН

%18
185 ден
152 ден
08.07.2024 - 14.07.2024
Овој производ има минимално количество од 1

ТЕМПЕРАМЕНТНИОТ ВРАНЕЦ СКРОТЕН СО КРАТОШИЈА, ПО ТРАДИЦИОНАЛЕН РЕЦЕПТ, ГО СОЗДАВААТ ОВА ПОЛУСУВО ВИНО ШТО Е НЕИЗОСТАВЕН ДЕЛ ОД СЕКОЈА ВЕСЕЛБА. СО СВОИТЕ ЦВЕТНИ НОТИ И МИРИСИ НА МАЛИНА И ЈАГОДА, НАШЕТО РОЗЕ ДАВА ПРИЈАТЕН, ДОБРО БАЛАНСИРАН И ОСВЕЖИТЕЛЕН ВКУС НА СИТЕ ВАШИ ПРИГОДИ. ТЕМПЕРАТУРА НА СЕРВИРАЊЕ: OД 10 ДО 12°С.
ВРАНЕЦ 50%, КРАТОШИЈА 50% 11
НЕОГРАНИЧЕН

ВВ ТИКВЕШ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*