.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТЕО КОНЗЕРВА КУЧЕ ГОВЕДСКО 415 ГР.

SKU: 09070126
Достапност: На залиха
54 ден 34 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Комплетна влажна храна во сос за возрасни кучиња,богата со говедско месо.
42% месо и животински деривати (14% говедско месо ),екстракт од растителни протеини,минерални материи. Адитиви :хранливи адитиви / 1кg: витамин А: 1200 IU,витамин Д3 : 200 IU, витамин Е: 26mg,цинк сулфат монохидрат: 52 mg,манган сулфат монохидрат: 3.5mg,бакар сулфат пентахидрат: 3 mg. Не содржи конзерванси ниту вештачки бои. Аналитички составни делови : Сирови протеини 7,0%. Сирови влакна 0,4%, Сирови масти и масла 4,5%, Сиров пепел 3%, Влага 81,0%
900 денови
Производот мора да се чува на суво ,ладно и одвоено место.
PUPIL Foods
Нимекс доо Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*