.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТАФТ МОДЕЛИРАЧКА ГЛИНА 75МЛ

SKU: 34430455
Достапност: На залиха
165 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Глина за обликување TAFT и дава на вашата фризура мат текстура на косата, можност за преобликување на фризурата и силно прицврстување.AMYL CINNAMAL, *******, BENZYL ALCOHOL, BENZYL SALICYLATE, CERA ALBA, *******, CETYL PALMITATE, CINNAMYL ALCOHOL, *******, COPERNICIA CERIFERA CERA, COUMARIN, GERANIOL, *******, LINALOOL, PARFUM, PETROLATUM, PROPYLPARABEN, TRILAURETH-4 PHOSPHATE (*).3 годиниДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаSchwarzkopf&Henkel Production Europe GmbH&Co Henkelstr. 67, DE-40589 Dusseldorf, GemanyСаманта доо, Качанички пат бр. 264, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*