.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
40 Поени

ТАФТ ЛАК ЗА КОСА ПАУЕР&ФУЛНЕС 250МЛ

SKU: 34430380
Достапност: На залиха
193 ден 175 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Ниво на фиксација 5, фиксација до 24 часа без лепење, помага во заштита на косата од сушење, нема остатоци и оптоварување, помага во заштитата на фризурата од влага и ветер, лесен за чешлањеDimethyl ether, Alcohol denat., Aqua (water, eau), Octylacrylamide/acrylates/butylaminoethyl methacrylate copolymer, Aminomethyl propanol, Vinyl caprolactam/VP/dimethylaminoethyl methacrylate copolymer, Triethyl citrate, AMP-isostearoyl wheat/corn/soy amino acids, Parfum (fragrance), Panthenol, Benzoic acid, Linalool, Citronellol, Geraniol, Benzyl alcohol3 годиниДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаSchwarzkopf&Henkel Production Europe GmbH&Co Henkelstr. 67, DE-40589 Dusseldorf, GemanyСаманта доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*