.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТАФТ ЛАК ЗА КОСА ПАВЕР ИНВИЗИБЛ 250МЛ

SKU: 34430423
Достапност: На залиха
165 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Невидлив лак за коса Taft. Степен на фиксација 5. Нема лепење, стрес или мирис. Фиксација до 24 часа без лепење. Помага во заштита на косата од сушење. Без остатоци и оптоварувања. Помага во заштитата на фризурата од влага и ветер.Alcohol denat., Dimethyl ether, Aqua (water, eau), Octylacrylamide/acrylates/butylaminoethyl methacrylate copolymer, Aminomethyl propanol, Vinyl caprolactam/VP/dimethylaminoethyl methacrylate copolymer, Parfum (fragrance), Isopropyl myristate, Panthenol, Benzoic acid, Benzyl salicylate, Citronellol, Linalool, Geraniol, Hexyl cinnamal, Benzyl alcohol, Eugenol3 годиниДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаSchwarzkopf&Henkel Production Europe GmbH&Co Henkelstr. 67, DE-40589 Dusseldorf, GemanyСаманта доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*