.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СУПРАВИТ МАГНЕЗИУМ

SKU: 07130008
banner
Достапност: На залиха

1 ПАРЧЕ =79ДЕН

99 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ЗА ЗДРАВ МУСКУЛЕН И НЕРВЕН СИСТЕМ.ДОДАТОК НА ИСХРАНА.ШУМЛИВИ ВИТАМИНИ
МГ- 150MG, VITAMIN B6-1MG, VITAMIN B2-0,8MG, B1-0,7MG, B12-0,5UG
2022
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
KENDY PHARMA BANKYA
КЕНДИ ДОО СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*