.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СУВА ВИШНА БЕЗ КОСКИ 150Г

SKU: 08080800
Достапност: На залиха
125 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Сува вишна без семки
сува вишна, конзерванс Е202, растително масло
365 дена
Да се чува на суво, темно и ладно место.
AGRANELA d.o.o
СТ КОМПАНИ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*