.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СУБРИНА РЕЦЕПТ ШАМПОН ПР.ПРВУТ И ПР.ОПАЃАЊЕ 400МЛ

SKU: 34250934
Достапност: На залиха
275 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Шампон против перут и против опаѓање на коса
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, ACRYLATES/PALMETH-25 ACRYLATE COPOLYMER, SODIUM CHLORIDE, ZINC PYRITHIONE, PARFUM ECHINACEA PURPUREA EXTRACT, GLYCERIN, TETRASODIUM EDTA, SALICYLIC ACID, POLYQUATERNIUM-10, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, HEXYL CINNAMAL, BENZYL SALICYLATE BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, CI 19140, CI 42090, CI 28440, CI 42051
4 години
Да се чува на места недостапни за деца, подалеку од дирекна сончева светлина
Илирија Интернационал
Илирија Интернационал

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ДОЛЧЕЛА СУВ КВАСЕЦ 7Г

ДОЛЧЕЛА СУВ КВАСЕЦ 7Г

10 ден
Слика од ЕТИ ТУТКУ БИСКВИТИ ЌЕСА 126Г

ЕТИ ТУТКУ БИСКВИТИ ЌЕСА 126Г

39 ден
Слика од ГОРСКА 6Л

ГОРСКА 6Л

65 ден
Слика од АЛКАЛОИД ЦИМЕТ 10 ГР

АЛКАЛОИД ЦИМЕТ 10 ГР

10 ден