.
Menu Close

СТОЛИЧНАЈА ВОДКА 0.7Л

SKU: 02300105
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =75ДЕН

%28
729 ден
525 ден
08.07.2024 - 14.07.2024
Овој производ има минимално количество од 1

водка
алкохолен дестилат 37.5% алкох.
неограничен
на суво и темно место
Балзамс ЈЦС, Рига, Литванија
Кола, Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*