.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
12 Поени

СТЕЛА АРТОА 0.33Л

SKU: 02220057
Достапност: На залиха
67 ден 59 ден
Овој производ има минимално количество од 1

СВЕТЛО ПИВО
ВОДА, ЈАЧМЕНОВ СЛАД,ПЧЕНКА,ХМЕЉ, 5% АЛКОХ.
ОЗНАЧЕН НА АМБАЛАЖАТА
НА ТЕМНО И ЛАДНО МЕСТО
КАМЕНИЦА АД, ПЛОВДИВ,БУГАРИЈА
ЦЕНТРО ФРУТА ДООЕЛ ВИНИЦА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од СТАРОПРАМЕН НЕПОВР.  0.5Л

СТАРОПРАМЕН НЕПОВР. 0.5Л

59 ден
Слика од ПЕПСИ ЛАЈМ ЛИМ. 0.33Л

ПЕПСИ ЛАЈМ ЛИМ. 0.33Л

25 ден
Слика од КОКА КОЛА ПЕТ 1.75L

КОКА КОЛА ПЕТ 1.75L

63 ден
Слика од СПРАЈТ ЛИМОН МИНТ ЛИМЕНКА 0.33Л

СПРАЈТ ЛИМОН МИНТ ЛИМЕНКА 0.33Л

25 ден