.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СТАРБАКС ФРАПУЧИНО 250MЛ

SKU: 03220485
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =94ДЕН

235 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Кафе
Состав:Кафе, млеко
Рок на употреба:6 месеци
Начин на чување:Суво и ладно место
Производител:Arla Foods
Увозник/Дистрибутер:Колид С Тим

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*