.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СОЛЕТА СЛАНИНА ХАМБУРШКА А КЛАСА ВАКУМ КГ

SKU: 14300910
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =6490ДЕН

649 ден
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*