.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СМАК С/ВО ЗА ПАРКЕТ И ЛАМИНАТ 1Л.

SKU: 31100002
Достапност: На залиха
184 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Смак средство за паркет и ламинат 1Л
поликарбосилати, парфеми, лимонене, метилхлороиазолиноне, бронопол, хлороацетамиде
неограничен
Да се чува далеку од дофат на деца!
Bolton Manitoba
СТ КОМПАНИ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од АЛПСКО МЛЕКО БЕЗ ЛАКТОЗА 1.5% ММ 1Л

АЛПСКО МЛЕКО БЕЗ ЛАКТОЗА 1.5% ММ 1Л

77 ден
Слика од ВИНСТОН СУПЕР СЛИМ СИНО

ВИНСТОН СУПЕР СЛИМ СИНО

120 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА ЛАЈТ 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА ЛАЈТ 1.5Л

23 ден
Слика од ПОРТОКАЛИ КГ (Р)

ПОРТОКАЛИ КГ (Р)

75 ден