.
Menu Close

СКОПСКО ПЕТ 1.35Л

SKU: 02210113
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =8.15ДЕН

110 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Комбинација од најквалитетни состојки, многу љубов и повеќе од 90 години традиција! Еден од најсилните македонски брендови, дефинитивно наjсилен пивски бренд во земјава. СКОПСКО е синоним за квалитет, постојаност, традиција, доверба и уникатност
Состав:Bода, јачменов слад, несладувани житарки, хмељ
Рок на употреба:ОЗНАЧЕН НА ПАКУВАЊЕТО
Начин на чување:НА СУВО И ЛАДНО МЕСТО
Производител:ПИВАРА СКОПЈЕ АД

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*