.
Menu Close

СКОПСКО ЛИМ. 6X0.5Л

SKU: 02210089
banner
Достапност: На залиха

1 ПАРЧЕ =49.83ДЕН

295 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Комбинација од најквалитетни состојки, многу љубов и повеќе од 90 години традиција! Еден од најсилните македонски брендови, дефинитивно наjсилен пивски бренд во земјава. СКОПСКО е синоним за квалитет, постојаност, традиција, доверба и уникатност.
Состав:Bода, јачменов слад, несладувани житарки, хмељ 
Рок на употреба:означен на пакувањето
Начин на чување:на суво и ладно место
Производител:ПИВАРА СКОПЈЕ АД

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*