.
Menu Close

СИОС ШАМПОН ЗА КОСА КЕРАТИН ПЕРФЕКШН 440МЛ

SKU: 34251380
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =69.32ДЕН

305 ден
Овој производ има минимално количество од 1

СИОС ШАМПОН ЗА КОСА КЕРАТИН ПЕРФЕКШН -шампон со кератин за слаба и лесно кршлива коса. Длабоко ги исполнува клетките во влакната со кератин за регенерирана структура на косата.Помага да се спротивстави на кршењето на косата предизвикано од чешлање и стилизирање
Aqua (water, eau), Sodium laureth sulfate, Cocamidopropyl betaine, PEG-7 glyceryl cocoate, Sodium chloride, Nymphaea caerulea flower extract, Glycine, Lysine HCl, Hydrolyzed keratin, Disodium cocoamphodiacetate, Parfum (fragrance), Sodium benzoate, Citric acid, Cocamide MEA, Dimethicone, Guar hydroxypropyltrimonium chloride, Glycol distearate, Hydrogenated castor oil, Laureth-4, Propylene glycol, Sodium hydroxide, Linalool, Laureth-23, Salicylic acid, Phenoxyethanol, Potassium sorbate
3 години од датумот на производство означен на амбалажата
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Хенкел Марибор д.о.о.
Увозник Саманта доо, Качанички Пат бр.264, Скопје Р.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*