.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СИОСС ШАМПОН ЗА КОСА РИПЕАР ТЕРАПИ 440МЛ

SKU: 34251382
Достапност: На залиха
227 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

СИОСС ШАМПОН ЗА КОСА РИПЕАР -шампон за сува и оштетена коса.Ги обновува клетките на косата и ги поправа оштетувањата на косата
Aqua (water, eau), Sodium laureth sulfate, Cocamidopropyl betaine, PEG-7 glyceryl cocoate, Sodium chloride, Undaria pinnatifida extract, Glycine, Lysine HCl, Disodium cocoamphodiacetate, Parfum (fragrance), Sodium benzoate, Citric acid, Cocamide MEA, Dimethicone, Glycol distearate, Hydrogenated castor oil, Guar hydroxypropyltrimonium chloride, Laureth-4, Glycerin, Sodium hydroxide, Laureth-23, Limonene, Linalool, Propylene glycol, Salicylic acid, Benzyl alcohol, Phenoxyethanol, Sodium metabisulfite
3 години од датумот на производство означен на амбалажата
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Хенкел Марибор д.о.о.
Увозник Саманта доо, Качанички Пат бр.264, Скопје Р.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*