.
Menu Close

СИОСС ШАМПОН ЗА КОСА ПРОТИВ ПРВУТ 440МЛ

SKU: 34251386
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =69.32ДЕН

305 ден
Овој производ има минимално количество од 1

СИОСС ШАМПОН ЗА КОСА ПРОТИВ ПРВУТ-Го отстранува видливо првутот од првото миење на косата,обезбедува долготраен ефект без првут,го елиминира чешањето. Ефективна формула со цинк против првут.Нежно ја чисти и храни косата, го освежува скалпот.
Aqua (water, eau),Sodium laureth sulfate,Cocamidopropyl betaine,Sodium chloride,Ceramide NP,Steardimonium hydroxypropyl hydrolyzed keratin,Hydrolyzed keratin,Panthenol,Disodium cocoamphodiacetate,PEG-7 glyceryl cocoate,Sodium benzoate,Citric acid,Cocamide MEA,Parfum (fragrance),Dimethicone,PEG-40 hydrogenated castor oil,Glycol distearate,Hydrogenated castor oil,Guar hydroxypropyltrimonium chloride,Laureth-4,PEG-120 methyl glucose dioleate,Hexyl cinnamal,Linalool,Laureth-23,Limonene,Propylene glycol
3 години од датумот на производство означен на амбалажата
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Хенкел Марибор д.о.о.
Увозник Саманта доо, Качанички Пат бр.264, Скопје Р.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*