.
Menu Close

СИОСС СУВ ШАМПОН ЗА МАСНА КОСА 200МЛ

SKU: 34251132
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =152.5ДЕН

305 ден
Овој производ има минимално количество од 1

СИОСС ШАМПОН ЗА СУВО МИЕЊЕ
Butane,Propane,Alcohol denat.,Oryza sativa starch,Isobutane,Pentane,Parfum,Niacinamide,Limonene,Hexyl cinnamal,Linalool,Citronellol,Citral,Geraniol,Cetrimonium chloride
3 години од датумот на производство означен на амбалажата
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Хенкел Марибор д.о.о.
Увозник Саманта доо, Качанички Пат бр.264, Скопје Р.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*