.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СИОСС СУВ ШАМПОН ЗА КОСА ПЈУР 200МЛ

SKU: 34251297
Достапност: На залиха
197 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

СИОСС ШАМПОН ЗА СУВО МИЕЊЕ
Butane, Propane, Alcohol denat., Oryza sativa (rice) starch, Isobutane, Pentane, Parfum (fragrance), Niacinamide, Aqua (water, eau), Cetrimonium chloride
3 години од датумот на производство означен на амбалажата
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Хенкел Марибор д.о.о.
Увозник Саманта доо, Качанички Пат бр.264, Скопје Р.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*