.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СЕНСОДИН ПАСТА ЗА ЗАБИ МУЛТИ КЕР 75МЛ

SKU: 34010427
Достапност: На залиха
265 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Паста за заби
Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Potassium Nitrate Cocamidopropyl Betaine, Aroma, Zinc Citrate, Xanthan Gum, Titanium Dioxide, Sodium Fluoride, Sodiodium Hydroxide, Sodium Saccharin, Sucralose, Limonene, Cinnamal, Eugenol Contains Sodium Fluoride 0.315% w/w(1450 ppm fluoride)
24 месеци
Да се чува подалеку од сончева светлина
Глаксо
Евростил Трејд Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*