.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СЕНСОДИН ВАЈТЕНИНГ ДУО ПАК 2Х75МЛ

SKU: 34010748
Достапност: На залиха
349 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Паста за заби
Aqua,Hidrated silica,Sorbitol
24 месеци
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
GlaxoSmithKline
Евро Стил Трејд

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден
Слика од ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 1.0%ММ СО ЧЕП 1Л

ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 1.0%ММ СО ЧЕП 1Л

10 Поени
52 ден 45 ден
Слика од КРОМИД МЛАД КИТКА ПАРЧЕ (Р)

КРОМИД МЛАД КИТКА ПАРЧЕ (Р)

19 ден
Слика од КОЗЕЛ ТЕМНО  ЛИМ. 0.5Л

КОЗЕЛ ТЕМНО ЛИМ. 0.5Л

55 ден