.
Menu Close

СЕМАНА ОМЕКНУВАЧ СИНА ЕКСТРА ФРЕШ 1700МЛ

SKU: 30310509
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =19.35ДЕН

329 ден 245 ден
11.06.2024 - 13.06.2024
Овој производ има минимално количество од 1

СУПЕРКОНЦЕНТРИРАН ОМЕКНУВАЧ ЗА ТКАЕНИНИ
AQUA, C 16 - C 18 ESTERQUAT ; METHYL BIS (ETHYL (TALLOWATE) -2- HYDROXYETHYL AMMONIUM METHYL SULFATE, ALKYL DIMETHYL HYDROXYETHYL AMMONIUM CHLORIDE, PARFUM, BENZYL SALICYLATE, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, CITRONELLOL, EUGENOL, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, BENZALKONIUM CHLORIDE, SILICON EMULSION, CELLULASE, CALCIUM CHLORIDE, COLORANT
РОК НА ТРАЕЊЕ - 18 МЕСЕЦИ ОД ДАТУМОТ НА ПРОИЗВОДСТВО (РRO/P)
ДА СЕ ЧУВА ПОДАЛЕКУ ОД СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ПРОИЗВЕДЕНО ОД „ФИКОСОТА“ ДОО, БУГАРИЈА, ГР. ШУМЕН, БУЛ. „МАДАРА“ 48, ТЕЛ. +359 54 859 103
УВОЗ И ДИСТРИБУЦИЈА ЗА Р. СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА: „АТЛАНТИЦ ТРАДЕ СКОПЈЕ“ ДОО, УЛ. „ШАР ПЛАНИНА“ БР. 6, 1000 СКОПЈЕ, Р. СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА, ТЕЛ. +389 2 20 34 700

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*