.
Menu Close

СЕМАНА ОМЕКНУВАЧ ВИОЛЕТ ЕКСТРА ФРЕШ 1.7Л

SKU: 30310510
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =19.35ДЕН

329 ден 245 ден
11.06.2024 - 13.06.2024
Овој производ има минимално количество од 1

СУПЕРКОНЦЕНТРИРАН ОМЕКНУВАЧ ЗА ТКАЕНИНИ
Aqua, C 16 - C 18 Esterquat ; Methyl bis (ethyl (tallowate) -2- hydroxyethyl ammonium methyl sulfate, Alkyl dimethyl hydroxyethyl ammonium chloride, Parfum, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Benzalkonium chloride, Silicon emulsion, Cellulase, Calcium Chloride, Colorant
Рок на траење - 18 месеци од датумот на производство (РRO/P)
Да се чува подалеку од сончева светлина
Произведено од „Фикосота“ ДОО, Бугарија, гр. Шумен, бул. „Мадара“ 48, тел. +359 54 859 103
Увоз и дистрибуција за Р. Северна Македонија: „АТЛАНТИЦ ТРАДЕ СКОПЈЕ“ ДОО, ул. „Шар Планина“ бр. 6, 1000 Скопје, Р. Северна Македонија, тел. +389 2 20 34 700

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*