.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СЕЛПАК ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА 7+2 РОЛНИ

SKU: 31010273
Достапност: На залиха
172 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Тоалетна хартија
100% целулоза
нема ограничучвање
Да се чува на суво место
Eczacibasi tuketim urunleri san.Ve tic A.S.
Нелт СТ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*