.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

САТВА АНТИ-ЦЕЛУЛИТ БАЛЗАМ 500МЛ.

SKU: 35400253
Достапност: На залиха
429 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Станува збор за висококвалитетна формулација која во себе содржи активни материи насочени директно кон отстранување на причините за појава на целулит: намалена циркулација и намален одлив на течности и маснотии.
Aqua, Alcohol,Hedera Helix extract,Glycerin,PEG-60 Hydrogenated Castor Oil,Caffeine,Sodium Benzoate,Hydroxyethyl Cellulose,Dimethicone Copolyol, Citric Acid, Ethyl Nicotinate, 2-bromo-2-Nitropropane-1,3 Diol,Parfum, CI 19140,CI 42051, CI 28440
2 год. од датумот на производство
Да се чува на температура до 25°С
АЛКАЛОИД АД Скопjе
План плус доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*