.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

САНДАРА САНГРИА ПЕНЛИВО ВИНО 0.75Л

SKU: 02120343
Достапност: На залиха
419 ден 309 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000
пенливо вино
Црвено Вино 73.00%,Карбонизирана Вода21.82%,Шеќер,Концентрат од гроздов сок 2.0%,Природни армони лимон,Црна рибизла,0.07%,Сулфур Диоксид(СО2)0.01%
означен на амбалажата
Да се чува на суво место
Vicente Gandia Pla,S.A-Spain
Сангреал ДОО Скопје
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЧЕСТЕРФИЛД ТД АКВА 19

ЧЕСТЕРФИЛД ТД АКВА 19

95 ден
Слика од САЈДЕРС СТРОНГБОУ ЗЛАТНО ЈАБОЛКО 0.33Л

САЈДЕРС СТРОНГБОУ ЗЛАТНО ЈАБОЛКО 0.33Л

71 ден 59 ден
Слика од САЈДЕРС СТРОНГБОУ ЦРНИЦА 0.33Л

САЈДЕРС СТРОНГБОУ ЦРНИЦА 0.33Л

71 ден 59 ден
Слика од КАРЛСБЕРГ ЛИМЕНКА 0.5Л

КАРЛСБЕРГ ЛИМЕНКА 0.5Л

59 ден 49 ден