.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

САЛВАДОРИ МАСЛИНОВО МАСЛО ЕКСТРА ВИРЏИН 1Л

SKU: 04130043
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =85.5ДЕН

855 ден
Овој производ има минимално количество од 1

МАСЛИНОВО МАСЛО
МАСЛИНОВО МАСЛО, ДОБИЕНО ОД ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ МАСЛИНКИ, ИСКЛУЧИВО ПО МЕХАНИЧКИ ПАТ.
545 ДЕНА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ОЛЕФИЦИО САЛВАДОРИ С.Р.Л. С.П.А, ФИРЕНЦА, ИТАЛИЈА
РУДИНЕ ММ ДОО СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*